Máte nápad? A hledáte spolehlivého partnera?

 • Sepíšeme podrobnou technickou analýzu a dokumentaci.
 • Každý náš postup uvidíte průběžně. Žádná nemilá překvapení na konci.

Máme bohaté zkušenosti s vývojem nových projektů od nuly. Moc dobře víme, že vyvinout produkt nestačí. Jsme tu pro vás i po celou dobu po spuštění projektu. Na nás se můžete spolehnout.

Vývoj nového produktů je náročný proces

 1. Analýza a dokumentace

  Dobrý základ je důležitý. Proto s vámi probereme veškeré detaily a vytvoříme technickou specifikaci.

 2. Vývoj pod dohledem

  Vždy uvidíte průběžný vývoj, který můžete kontrolovat a nemusíte se obávat, že finální produkt nebude dle vašich představ.

 3. Finalizace

  Častý problém je finalizace projektu. Díky podrobné specifikaci a průběžnému dohledu z vaší strany většině problémům předcházíme.

 4. Po spuštění

  Nabídnéme vám technický dohled nad projektem i po jeho spuštění. Tak aby váš projekt spolehlivě fungoval tak dlouho jak bude třeba.


Kolik vás to bude stát?

Prodáváme službu, která se liší v závislosti na objemu spolupráce, délce kontraktu, senioritě požadovaných lidí.

Jak pracujeme?

Můžete se na nás spolehnout

Víme, že chcete být v obraze po celou dobu práce na projektu, proto s vámi pravidelně komunikujeme. Zvedáme telefony, odepisujeme na maily.

Jsme transparentní

Vždy dopředu znáte časový a finanční plán. Pravidelně vám budeme reportovat aktuální stav práce a na případné komplikace upozorníme včas.

Víme, co se nosí

Možná nepoznáme rozdíl mezi levandulovou a lila, ale když jde o trendy v technologiích, řekneme vám přesně, s čím zazáříte. Sledujeme novinky v oboru.

V tomhle jsme doma

Není jednoduché z tolika nástrojů zvolit ten správný. My ale máme současné technologie k postavení webu v malíku. Pomůžeme vám vybrat si tu, která vyřeší, co potřebujete.

Děláme to,
co skutečně potřebujete

Přidej se k nám